שני אנג'ל

CIRCLES

טכניקה: מדיה דיגיטלית

אפליקציה שנועדה לסייע בהפחתת תחושת המבוכה במפגשים חברתיים על בסיס תחומי עניין משותפים. אין ספק שהתלכדות לכדי אירוע יחיד, בין אם הוא שמח או עצוב, רשמי או מפגש מחזור מפגישה אותנו עם אנשים שלא תמיד אנחנו מכירים ולא תמיד קשורים אלינו בשום מעגל חברתי פרט לאותו אירוע. פעמים רבות מפגשים מסוג זה גורמים לנו למבוכה ולחוסר נוחות. Circles”" היא פלטפורמה שבעזרתה אפשר לדעת מי האנשים המגיעים לאותו מפגש, ואף להכיר ולתקשר איתם גם מבעוד מועד וגם תוך כדי האירוע.

האפליקציה מבוססת על שאלון מורחב של תחומי עניין, אשר מהווים את בסיס ההתאמה בין המשתתפים.  “Circles” תעודד את המשתמש ליצור קשרים עם אנשים שמגיעים לאירוע על ידי שליחת הודעות, עדכונים והפעלות. האפליקציה תשמש כמארחת ותיצור מרחב לשיתופי פעולה בין המשתתפים. ייחודה של האפליקציה באינטימיות שבו היא מתקיימת, בקלות ובישירות של השימוש בה. בנוסף, כל פרטי האירוע יהיו מעודכנים באפליקציה ואפשר יהיה לצפות באמצעותה בתמונות מהאירוע, לקבל עדכונים מהחברים ולבדוק את דרכי ההגעה.

 0545385918

shaniangel93@gmail.com 

פייסבוק

אינסטגרם

מנחה: ענבל צירקלביץ רוסו

  • תמונות של תפריטים ודוגמאות מתוך האפליקציה שנועדה לסייע בהפחתת תחושת המבוכה במפגשים חברתיים על בסיס תחומי עניין משותפים
  • תמונות מתוך האפליקציה שנועדה לסייע בהפחתת תחושת המבוכה במפגשים חברתיים על בסיס תחומי עניין משותפים